Zaloguj się

O nas

Zamawiak to bezpłatny serwis ogłoszeniowy w którym możesz w łatwy sposób znaleźć produkty spożywcze i złożyć na nie zamówienie bezpośrednio u dostawcy.
W serwisie znajdziesz ofertę rolników oraz lokalnych dostawców, którą możesz przeglądać w intuicyjny sposób korzystając z wyszukiwarki na stronie głównej. Ogłoszenia zostały podzielone na kategorie, tak abyś szybko znalazł to co Cię interesuje. Aktualnie dostępne kategorie to: mięso i wędliny, miody, nabiał i jaja, oleje, owoce i warzywa, pieczywo, produkty garmażeryjne, produkty sypkie, ryby, soki i przetwory oraz wyroby cukiernicze. Świeże produkty w jednym miejscu.

Zamawiak to alternatywa dla zakupów w dużych sieciach spożywczych.

Misją serwisu jest wsparcie rolników, lokalnych producentów i dostawców żywności. To również miejsce dla osób, które nieustannie poszukują zdrowej żywności oraz lepszej jakości spożywanych produktów, których pochodzenie nie jest im obojętne. Korzystając z serwisu możesz sprawdzić gdzie kupić świeże produkty bez wychodzenia z domu. Dzięki czemu nie musisz już marnować swojego czasu na stanie w kolejkach.

Nie pobieramy opłat od osób publikujących ogłoszenia. Założenia konta oraz publikacja ogłoszeń były, są i będą bezpłatne. Tworzyliśmy serwis z myślą o wsparciu dostawców i rolników w tym trudnym dla nich czasie i dotarciu ich oferty do nowych klientów zainteresowanych zdrową żywnością.

Dzięki naszej platformie ogłoszeniowej możesz sprawdzić, którzy sprzedawcy i rolnicy oferują możliwości dowozu produktów.

Starałem się aby serwis spełniał oczekiwania dostawców oraz klientów. Nie mam jednak wątpliwości, że nie uniknąłem błędów. Jeśli znajdziesz jakiś – daj mi znać. Chętnie go poprawię! Będzie mi też miło, jeśli podzielisz się ze mną opinią na temat serwisu. Na przykład pisząc maila na adres: kontakt@zamawiak.pl lub korzystając z formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

Jestem otwarty na wszelkie sugestie z Waszej strony oraz propozycje współpracy.

Michał Studenny – założyciel serwisu Zamawiak.pl

Media o Zamawiak.pl

Sprzedawcy o Zamawiak.pl